Chiller Su Soğutma

ÜRÜNLERİMİZ
KALİTELİ VE GÜVENLİ

Ürünlerimizden %100 memnun kalmamanız durumunda ürünlerimizi iade edebilirsiniz.

KALİTEMİZ
STANDARTLARLA BELGELİ

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ve standartları kalite standart belgeleri ile belgelenmiştir.

SERVİSLERİMİZ
EN SÜRATLİ VE GARANTİLİ

Firmamızın yaptığı tüm servisler garantili olup; maksimum servis süremiz, 2 iş günüdür.

NEDEN BİZ
SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Ürünlerimizde en yüksek kalite ve performansa sahip parçalar kullanmaktayız

CHİLLER SU SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Hızlı ve Çözüm Odaklı Satış, Montaj, Servis, Garanti ve Bakım Hizmetleri
| | Chiller Su Soğutma Sistemleri

HAKKIMIZDA

Chiller Su Soğutma Sistemleri Satış & Servisi

Chiller Su Soğutma Sistemleri Satış ve Servis Merkezi olarak fabrikalar, endüstriyel tesisler, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, havaalanları, metro istasyonları gibi özel ve kamusal alanlarda chiller su soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi ihtiyaçlarını karşılamak için kurulduk.

20 yıllık yılı aşan soğutma sektörü deneyimimiz, Alanında uzman satış ekiplerimiz ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her işletme için en doğru chiller modelinin belirlenmesini en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamakta ve yıllarca kullanım sağlayacak satış sonrası servis hizmetlerini de sunmaktayız.

CHİLLER SU SOĞUTMA SİSTEMLERİ

İşletmeler, Üretim merkezleri ve tesisleriniz için en iyi soğutma çözümleri…

HAKKIMIZDA

Chiller Su Soğutma Sistemleri Satış & Servisi

Yüksek kaliteyi yakalamak için cihazlarımızda kullandığımız ürünlerde güvenilirliği yüksek markalar tercih edilmektedir. Her zaman teknolojiyi yakından takip etmeyi ilke edinmiş ve esnek üretim yapısı sayesinde yeni teknolojilere geçiş yapılmaktadır.

| | Chiller Su Soğutma SistemleriÖzenle üretilen ürünlerimizin tamamı teslimat öncesi test amaçlı çalıştırılır, kalite ve operasyonel testlerinden geçirilir.

En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir.

| | Chiller Su Soğutma Sistemleri

Chiller Su Soğutma ihtiyaçlarınız için tamamen yerli üretimi ile Yılsez pano klima sistemleri üretiyoruz. Bu nedenle Yılsez güvencesinde bulunan ürünlerimiz için bizim ile iletişime geçiniz.

CHİLLER SU SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Alanında uzman satış ekiplerimizle aynı gün ücretsiz keşif