Servislerimiz

ÜRÜNLERİMİZ
KALİTELİ VE GÜVENLİ

Ürünlerimizden %100 memnun kalmamanız durumunda ürünlerimizi iade edebilirsiniz.

KALİTEMİZ
STANDARTLARLA BELGELİ

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ve standartları kalite standart belgeleri ile belgelenmiştir.

SERVİSLERİMİZ
EN SÜRATLİ VE GARANTİLİ

Firmamızın yaptığı tüm servisler garantili olup; maksimum servis süremiz, 2 iş günüdür.

NEDEN BİZ
SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Ürünlerimizde en yüksek kalite ve performansa sahip parçalar kullanmaktayız

Chiller keşif hizmeti dahilinde keşif danışmanlarımızla mekanlarınızın ihtiyacı olan ve en yüksek tasarrufu sağlayacağınız soğutma cihazlarını belirleyip size özel çözümler sunuyoruz.
En iyi fiyat garantili chiller sistemleri sunan Chiller satış ekibimiz, firmanızın sektörüne ve ihtiyaçlarına uygun chiller modelini belirleyerek güvenli satış süreçlerini yürütmektedir.
Chiller Soğutma Sistemleri montaj hizmeti dahilinde ücretsiz keşif yaparak işletmenizdeki en uygun alana montaj ekiplerimizle dilediğiniz gün ve saatte chiller montajı yapıyoruz.
Servis hizmeti dahilinde Teknik ekiplerimizle işletmenizde Chiller soğutma sistemlerinizin arızalarını tespit ederek kısa sürede onarım ve kullanım imkanı sağlıyor ve size özel çözümler sunuyoruz.
You can be confident that you'll get the correct size tires featuring durability, traction, and a comfortable ride. Visit us today, and have our technicians review and install your tires.
Chiller soğutma sistemleri bakım hizmeti dahilinde sisteminizin ilk günkü verimi ve performansını kazanmasını sağlayacak bakım uygulamalarını gerçekleştiriyor ve size özel çözümler sunuyoruz

CHİLLER SU SOĞUTMA SİSTEMLERİ

İşletmeler, Üretim merkezleri ve tesisleriniz için en iyi soğutma çözümleri…